XIII Edycja Gminnego Turnieju Mikołajkowego Szachy i Warcaby.

2 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku odbyła się XIII Edycja Gminnego Turnieju Mikołajkowego Szachy i Warcaby.
Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów. Wszyscy dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca.
Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy III Wiktorii Rafalak, która w kategorii "warcaby" klas I - III zajęła I miejsce.
Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki od Świętego Mikołaja. Niestety, po raz ostatni odbył się turniej w kategorii ""warcaby". Od przyszłego roku uczniowie będą mogli rywalizować tylko w kategorii "szachy".

W. Kaleta

Opublikowano: 04 grudnia 2019 18:18